شنژن جامد دی شرکت الکترونیک، با مسئولیت محدود

کیفیت است نقاط قوت رقابتی ترین، ثبات و قابلیت اطمینان ما بزرگترین ویژگی از محصولات دی جامد است!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دانش پایه از CST610 داده های بی سیم فرستنده و گیرنده
- Apr 14, 2017 -

فرستنده و گیرنده بی سیم CST610 داده است که در GSM فن آوری ارتباطات سیار بر اساس، با استفاده از SMS و یا GPRS حالت برای انتقال داده ها از راه دور. مصرف کم برق، انتقال سیگنال پایدار، ویژگی های BER کم است. فرستنده و گیرنده بی سیم داده ها بر اساس SMS (پیام کوتاه) به ویژه برای خوردگی زمینه نظارت از حجم داده ها بالا و پایین مورد نیاز در زمان واقعی مناسب است.

ابزار ساخته شده در MCU کم قدرت، ساعت تقویم، 128K بایت حافظه فلش داده های غیر از دست رفته، حتی در سرور می کند دولت بوت نیست، همچنین می توانید از 3 ماه از داده ها (اندازه گیری 4 بار در روز) ذخیره کنید.

CST610 بی سیم ماژول ارتباطی انتخاب زیمنس TC35i و یا MC39. تحت مرکز کنترل دستورالعمل از MCU در ابزار می توانید رای گیری متوجه، جمع آوری، ذخیره سازی و انتقال تا 32 داده نظارت از طریق 485 اتوبوس، داده چک می شود و بسته بندی شده، پس از آن ماژول بی سیم به مرکز کنترل ارسال می کند و به طور خودکار موجب صرفه جویی در به پایگاه داده.

ابزار تصویب پیشرفته قدرت ماژول مدیریت، که می تواند دولت قدرت کم در طول اندازه گیری غیر وارد کنید و طولانی شدن زمان شارژ باتری. و می تواند توسط سلول های خورشیدی، مناسب مراقبت طراحی شده است.

مناطق قابل اجرا

کنترل میکرو کامپیوتر، تمام اندازه گیری اتوماتیک، قابل اجرا به میدان حفاظت کاتدی جریان خروجی، پتانسیل حفاظت و عمق حفاظت نظارت.