شنژن جامد دی شرکت الکترونیک، با مسئولیت محدود

کیفیت است نقاط قوت رقابتی ترین، ثبات و قابلیت اطمینان ما بزرگترین ویژگی از محصولات دی جامد است!

صفحه اصلی > دربارهی ما

GrandComm Technology Co.، Ltd. یکی از پیشروترین و پیشرفته ترین شرکت های فناوری پیشرفته در زمینه ارتباطات بی سیم R & D، خدمات مهندسی، تجهیزات رادیویی و دسترسی بی سیم است. ما مودم های رادیویی را با ثبات قابل اعتماد توسعه می دهیم و راه حل های حرفه ای فنی را برای ارتباطات بی سیم امن / پایدار ارائه می دهیم. ما همچنین راه حل های شبکه را پیشنهاد می کنیم.


Grandcomm فلسفه کسب و کار مشتری محور را اجرا می کند و ماموریت ما ارتقاء موفقیت مشتریان ما از طریق تخصص جامع فنی ما است. ما دارای بخش های تخصصی تحقیق و توسعه، سازمان های تولیدی و یک تیم مدیریت علمی جهت برآورده کردن نیازهای کیفیت ISO9001 است. به این معنی که شما محصولات با بهترین کیفیت و همچنین خدمات، پشتیبانی فنی و راه حل ها را دریافت خواهید کرد.


تاریخ Grandcom به سال 1996 گسترش می یابد، ما یک سیستم فن آوری هسته ای چند b و ارتباطی با حقوق مالکیت معنوی مستقل ایجاد کردیم و ما همچنین پس از تحقیقات دقیق و کاربردهای عملی، تعدادی از اختراع های ملی و ثبت اختراع مدل های کاربردی را به دست آوردیم.


سری GD رادیو دیجیتال به طور گسترده ای در کنترل صنعتی، کنترل از راه دور، گرفتن داده ها، کنترل از راه دور، سنجش از دور، سنجش از دور در زمینه های مختلف از جمله میدان نفتی، حفاظت از آب، برق، راه آهن، گرمایش، فرودگاه، برنامه ریزی خودرو، معادن، شهری، اتوماسیون صنعتی، نقشه برداری، نظامی، خواندن بی سیم متر و دهه های دیگر صنایع.

گیرنده پایه ایستگاه VHF / UHF سری GD به طور گسترده ای در سیستم ارتباطی بی سیم خودرو، سیستم ارتباطی امنیت عمومی و سیستم اعزام بی سیم استفاده شده است.هدف ما محدود به این نیست، ما همیشه روی تحقیق و توسعه و نوآوری هایی که مزیت رقابتی ما را تامین می کنند تمرکز می کنیم!


از مراقبت و حمایت طولانی مدت خود متشکریم