شنژن جامد دی شرکت الکترونیک، با مسئولیت محدود

کیفیت است نقاط قوت رقابتی ترین، ثبات و قابلیت اطمینان ما بزرگترین ویژگی از محصولات دی جامد است!

صفحه اصلی > در باره ما

Grandcomm فناوری شرکت گیم یکی از جهان پیشرو جامع شرکت های با تکنولوژی بالا در ارتباطات بی سیم R&D، خدمات مهندسی، رادیو و تجهیزات دسترسی بی سیم است. ما توسعه و فروش مودم های رادیویی با ثبات قابل اعتماد و ارائه راه حل های فنی حرفه ای برای ارتباطات بی سیم امن/پایدار. ما همچنین پیشنهاد مشارکت در شبکه و راه حل.


Grandcomm اجرای کسب و کار مشتری محور فلسفه و هدف ما این است که افزایش موفقیت مشتریان خود از طریق تخصص فنی جامع ما. ما حرفه ای R&D بخش تولید سازمان و تیم مدیریت علمی به منظور دیدار با تقاضا کیفیت ISO9001 است. این بدان معناست که شما می توانید محصولات با بهترین کیفیت و خدمات پشتیبانی فنی و راه حل دریافت کنید.


گسترش تاریخ Grandcomm به سال 1996 ما ارتباطات بی سیم چند باند هسته سیستم تکنولوژی با مستقل حقوق مالکیت معنوی را تشکیل داده اند و ما را نیز به دست آورد ملی اختراعات و اختراع ثبت شده ابزار مدل پس از پژوهش های زحمت کش و کاربردهای عملی.


تفاضل مجموعه رادیو دیجیتال به طور گسترده ای استفاده شده است در کنترل صنعتی، کنترل از راه دور، اکتساب داده ها، کنترل از راه دور، سنجش از دور، تله متری در زمینه های مختلف از جمله میدان نفتی آب محافظت از برق راه آهن و حرارت فرودگاه، خودرو برنامه ریزی، پایانه های بندر، معادن، شهرداری، کارخانه اتوماسیون، نقشه برداري، نظامی، قرائت و دیگر دهه صنایع بی سیم.

تفاضل مجموعه VHF/UHF پایه ایستگاه گیرنده به طور گسترده ای در سیستم ارتباطی بی سیم خودرو امنیت عمومی سیستم ارتباطی و سیستم توزیع امکانات و خدمات بی سیم استفاده شده است.هدف ما این است که نه محدود به این، ما همیشه تمرکز بر R&D و نوآوری است که اطمینان از مزیت رقابتی ما!


با تشکر از شما برای دراز مدت مراقبت و حمایت شما!